Ekspertiz
Cam – Kilit
Klima Gazı Dolumu
2. El Araç Alım Satımı
Kasko Sigortası Poliçe Kesimi
Trafik Sigortası Poliçe Kesimi
Çekici Hizmeti
Lastik

Hizmetlerimiz

Teknik Servis Motor, şanzuman, diferansiyel ve öntakım hizmetlerin tümü;konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. Bununla birlikte;

*Arıza Tespiti Servisimizce teslim alınan araçların arıza tespiti yapılarak,tamiri mümkün olan parçalar müşterimizin onayı ile tamir edilir,tamiri mümkün olmayan parçalar ise listelenerek onayınıza sunulduktan sonra temin edilir.

*Şase Düzeltme Ağır hasar görmüş araçların şase düzeltmeleri uzman ekibimiz tarafından gerdirilerek orijinal durumlarına döndürülür.

*Fren Aksamı Bakımı Mekanik ve hidrolik sistemin uygun ortamda çalışmaya devam edebilmesini düzenleyen fren balata sistemi; basınçla kimyasal karışım yardımı ile temizlenip,bakım yapıldıktan sonra ilk günkü performansına kavuşuyor.

Kaporta Servisimiz bünyesinde bulunan uzman personeli ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model ticari ve binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Kaporta aksamındaki hasarlı kısımlar eğer değiştirilmeye gerek yoksa, orijinalliğini bozmadan düzeltilerek boyaya hazırlanır. Şayet düzeltilmesi mümkün değil ise parça değiştirilerek boya servisine teslim edilir.

Profesyönel Boyasız Göçük Düzeltme Hizmeti PDR Boyasız Göçük Düzeltme; Göçük veya Dolu Hasarlı aracınızın orjinal halini bozmadan, değer kaybına uğratmadan, profesyönel ekipman, işçilik ve kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarız.

Boya Kaportadan çıkmış araçların orijinal renkleri bilgisayar yardımı ile eskime payları da göz önüne alınarak hazırlanır, aracınızın eski renk dokularına yakın bir durumda boyama işlemi tamamlanır.

Periyodik Bakım

Firmalara özel periyordik bakım anlaşmalarımız sayesinde düzenli olarak araçlarınıza gerekli bakım yapılarak sorunsuz bir kullanım ve özel avantajlarımıza sahip olursunuz.

BU SİTE AVRASYA MEDYA TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.